Q6012LH5TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6012LH5TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q6012LH5TP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO220
Duomenų lapai: Q6012LH5TP.pdf
  • Pranešimas
Q6012LH5TP specifikacijos
Dalies numeris Q6012LH5TP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54676 pcs Duomenų lapas Q6012LH5TP.pdf
Įtampa - išjungta būsena 600V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Alternistor - Snubberless Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Isolated Tab
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Isolated Tab Kiti vardai F7282
Q6012LH5TP-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 12A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 12A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 110A, 120A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 50mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 50mA
Konfigūracija Single
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Q6012LH1LEDTP
Q6012LH1LEDTP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO220
Sandelyje: 90763 pcs
parsisiųsti: Q6012LH1LEDTP.pdf
RFQ
Q6012NH2TP
Q6012NH2TP
apibūdinimas: TRIAC ALTERNISTOR 600V TO263AB
Sandelyje: 62177 pcs
parsisiųsti: Q6012NH2TP.pdf
RFQ
Q6012LH5
Q6012LH5