Q6012LH2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6012LH2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q6012LH2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO220
Duomenų lapai: Q6012LH2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
Q6012LH2 specifikacijos
Dalies numeris Q6012LH2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89564 pcs Duomenų lapas Q6012LH2.pdf
Įtampa - išjungta būsena 600V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Alternistor - Snubberless Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Isolated Tab
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-3 Isolated Tab Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 12A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 12A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 110A, 120A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 15mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 10mA
Konfigūracija Single
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Q6012LTH1LEDTP
Q6012LTH1LEDTP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TRIAC INT TRIGGER 600V 12A TO220
Sandelyje: 68253 pcs
parsisiųsti: Q6012LTH1LEDTP.pdf
RFQ
Q6012LH2TP
Q6012LH2TP
apibūdinimas: TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO220