Q6012NH2RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q6012NH2RP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC ALTERNISTOR 600V TO263AB
Duomenų lapai: 1.Q6012NH2RP.pdf2.Q6012NH2RP.pdf
  • Pranešimas
Q6012NH2RP specifikacijos
Dalies numeris Q6012NH2RP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC ALTERNISTOR 600V TO263AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62650 pcs Duomenų lapas 1.Q6012NH2RP.pdf2.Q6012NH2RP.pdf
Įtampa - išjungta būsena 600V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Alternistor - Snubberless Tiekėjo prietaisų paketas TO-263AB
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 12A Surface Mount TO-263AB Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 12A
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 110A, 120A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 15mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 10mA Konfigūracija Single