Q6012LH1LED
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6012LH1LED Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q6012LH1LED
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO220
Duomenų lapai: Q6012LH1LED.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
Q6012LH1LED specifikacijos
Dalies numeris Q6012LH1LED Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85672 pcs Duomenų lapas Q6012LH1LED.pdf
Įtampa - išjungta būsena 600V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Alternistor - Snubberless Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Isolated Tab
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-3 Isolated Tab Kiti vardai F6193
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 12A Through Hole TO-220 Isolated Tab Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 12A
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 110A, 120A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 8mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 10mA Konfigūracija Single