LFR250601CID
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFR250601CID
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOK CART 250V 60A DIN RAIL
Duomenų lapai: 1.LFR250601CID.pdf2.LFR250601CID.pdf
  • Pranešimas
LFR250601CID specifikacijos
Dalies numeris LFR250601CID Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOK CART 250V 60A DIN RAIL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4112 pcs Duomenų lapas 1.LFR250601CID.pdf2.LFR250601CID.pdf
Įtampa 250V Nutraukimo stilius Box Lug
Serija LFR Kiti vardai LFR25060-1CID
Orientacija - Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 0.811" Dia x 3" L (20.60mm x 76.20mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class R
Išsamus aprašymas Fuse Block 60A 250V 1 Circuit Cartridge DIN Rail Dabartinis įvertinimas 60A
Kontaktinė medžiaga - Susisiekite su Finish -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LFR250302P
LFR250302P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BLOK CART 250V 30A DIN RAIL
Sandelyje: 4577 pcs
parsisiųsti: LFR250302P.pdf
RFQ
LFR250603CID
LFR250603CID
apibūdinimas: FUSE BLOK CART 250V 60A DIN RAIL
Sandelyje: 3882 pcs
parsisiųsti: LFR250603CID.pdf
RFQ
LFR250601C
LFR250601C