LFR250602CID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFR250602CID
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOK CART 250V 60A DIN RAIL
Duomenų lapai: 1.LFR250602CID.pdf2.LFR250602CID.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LFR250602CID specifikacijos
Dalies numeris LFR250602CID Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOK CART 250V 60A DIN RAIL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2749 pcs Duomenų lapas 1.LFR250602CID.pdf2.LFR250602CID.pdf
Įtampa 250V Nutraukimo stilius Box Lug
Serija LFR Kiti vardai LFR25060-2CID
Orientacija - Grandinių skaičius 2
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 0.811" Dia x 3" L (20.60mm x 76.20mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class R
Išsamus aprašymas Fuse Block 60A 250V 2 Circuit Cartridge DIN Rail Dabartinis įvertinimas 60A