LFR251001CID
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFR251001CID
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOCK CART 250V 100A DIN
Duomenų lapai: 1.LFR251001CID.pdf2.LFR251001CID.pdf
  • Pranešimas
LFR251001CID specifikacijos
Dalies numeris LFR251001CID Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOCK CART 250V 100A DIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2446 pcs Duomenų lapas 1.LFR251001CID.pdf2.LFR251001CID.pdf
Įtampa 250V Nutraukimo stilius Box Lug
Serija LFR Kiti vardai LFR25100-1CID
Orientacija - Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 1.311" Dia x 5.874" L (33.3mm x 149.2mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class R
Išsamus aprašymas Fuse Block 100A 250V 1 Circuit Cartridge DIN Rail Dabartinis įvertinimas 100A