LFR250302S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFR250302S
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOK CART 250V 30A DIN RAIL
Duomenų lapai: 1.LFR250302S.pdf2.LFR250302S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LFR250302S specifikacijos
Dalies numeris LFR250302S Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOK CART 250V 30A DIN RAIL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5069 pcs Duomenų lapas 1.LFR250302S.pdf2.LFR250302S.pdf
Įtampa 250V Nutraukimo stilius Screw Terminal
Serija LFR Kiti vardai LFR25030-2S
Orientacija - Grandinių skaičius 2
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class R
Išsamus aprašymas Fuse Block 30A 250V 2 Circuit Cartridge DIN Rail Dabartinis įvertinimas 30A