FLSR070.VXID
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLSR070.VXID
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 70A 600VAC/300VDC
Duomenų lapai: FLSR070.VXID.pdf
  • Pranešimas
FLSR070.VXID specifikacijos
Dalies numeris FLSR070.VXID Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 70A 600VAC/300VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1708 pcs Duomenų lapas FLSR070.VXID.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 300V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 1.311" Dia x 7.874" L (33.30mm x 200.00mm) Serija POWR-GARD® FLSR_ID
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminals Kiti vardai FLSR 70ID
FLSR070ID
FLSR70ID
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 70A