FLSR070.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLSR070.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 70A 600VAC/300VDC
Duomenų lapai: FLSR070.V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
FLSR070.V specifikacijos
Dalies numeris FLSR070.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 70A 600VAC/300VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1822 pcs Duomenų lapas FLSR070.V.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 300V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 1.311" Dia x 7.874" L (33.30mm x 200.00mm) Serija POWR-GARD® FLSR
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminals Kiti vardai FLSR 70
FLSR070
FLSR70
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 70A