FLSR050.TXID
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLSR050.TXID
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/300VDC
Duomenų lapai: FLSR050.TXID.pdf
  • Pranešimas
FLSR050.TXID specifikacijos
Dalies numeris FLSR050.TXID Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/300VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3353 pcs Duomenų lapas FLSR050.TXID.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 300V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 1.063" Dia x 5.500" L (27.00mm x 139.70mm) Serija POWR-GARD® FLSR_ID
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai FLSR 50ID
FLSR050ID
FLSR50ID
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 50A