FLSR075.V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLSR075.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 75A 600VAC/300VDC
Duomenų lapai: FLSR075.V.pdf
  • Pranešimas
FLSR075.V specifikacijos
Dalies numeris FLSR075.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 75A 600VAC/300VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1941 pcs Duomenų lapas FLSR075.V.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 300V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 1.311" Dia x 7.874" L (33.30mm x 200.00mm) Serija POWR-GARD® FLSR
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminals Kiti vardai FLSR 75
FLSR075
FLSR75
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 75A