60R090XU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
60R090XU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 60R090XU
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 60V 900MA RADIAL
Duomenų lapai: 60R090XU.pdf
  • Pranešimas
60R090XU specifikacijos
Dalies numeris 60R090XU Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 60V 900MA RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 301168 pcs Duomenų lapas 60R090XU.pdf
Įtampa - maks 60V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 7.2s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.441" Dia x 0.122" T (11.20mm x 3.10mm) Serija POLY-FUSE®, 60R
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 470 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 200 mOhms
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 060R0090
060R0090U
60R090
F1923
F2009
F2009-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" 0.201" (5.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.622" (15.80mm) Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 900mA Ih Through Hole Radial, Disc
Dabartinis - kelionė (ji) 1.8A Dabartinis - maks 40A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 900mA Patvirtinimai cURus, TUV