60R065XU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
60R065XU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 60R065XU
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 60V 650MA RADIAL
Duomenų lapai: 60R065XU.pdf
  • Pranešimas
60R065XU specifikacijos
Dalies numeris 60R065XU Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 60V 650MA RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 255566 pcs Duomenų lapas 60R065XU.pdf
Įtampa - maks 60V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 5.3s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.370" Dia x 0.122" T (9.40mm x 3.10mm) Serija POLY-FUSE®, 60R
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 720 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 310 mOhms
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 060R0065
060R0065U
60R065
F2007
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" 0.201" (5.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm) Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 650mA Ih Through Hole Radial, Disc
Dabartinis - kelionė (ji) 1.3A Dabartinis - maks 40A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 650mA Patvirtinimai cURus, TUV