60R110XMR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
60R110XMR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 60R110XMR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 60V 1.1A RADIAL
Duomenų lapai: 60R110XMR.pdf
  • Pranešimas
60R110XMR specifikacijos
Dalies numeris 60R110XMR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 60V 1.1A RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 235281 pcs Duomenų lapas 60R110XMR.pdf
Įtampa - maks 60V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 8.2s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.512" Dia x 0.122" T (13.00mm x 3.10mm) Serija POLY-FUSE®, 60R
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 380 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 150 mOhms