60R050XU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
60R050XU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 60R050XU
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 60V 500MA RADIAL
Duomenų lapai: 60R050XU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
60R050XU specifikacijos
Dalies numeris 60R050XU Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 60V 500MA RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 291057 pcs Duomenų lapas 60R050XU.pdf
Įtampa - maks 60V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 4s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.311" Dia x 0.122" T (7.90mm x 3.10mm) Serija POLY-FUSE®, 60R
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 1.17 Ohms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 500 mOhms
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 060R0050
060R0050U
60R050
F2006
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" 0.201" (5.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.539" (13.70mm) Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 500mA Ih Through Hole Radial, Disc
Dabartinis - kelionė (ji) 1A Dabartinis - maks 40A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 500mA Patvirtinimai cURus, TUV