0NLN110.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0NLN110.X
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 110A 250VAC/VDC
Duomenų lapai: 0NLN110.X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
0NLN110.X specifikacijos
Dalies numeris 0NLN110.X Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 110A 250VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2376 pcs Duomenų lapas 0NLN110.X.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 1.563" Dia x 4.378" L (39.70mm x 111.20mm) Serija POWR-GARD® NLN
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminals Kiti vardai NLN 110
NLN110
NLN110.X
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 110A