0NLN050.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0NLN050.T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0NLN050.T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 50A 250VAC/VDC
Duomenų lapai: 0NLN050.T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0NLN050.T specifikacijos
Dalies numeris 0NLN050.T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 50A 250VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 19717 pcs Duomenų lapas 0NLN050.T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.811" Dia x 3.000" L (20.60mm x 76.20mm) Serija POWR-GARD® NLN
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai 0NLN050T
F1133
NLN 50
NLN050
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 50A