0NLN090.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0NLN090.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 90A 250VAC/VDC
Duomenų lapai: 0NLN090.V.pdf
  • Pranešimas
0NLN090.V specifikacijos
Dalies numeris 0NLN090.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 90A 250VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3900 pcs Duomenų lapas 0NLN090.V.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 1.063" Dia x 3.874" L (27.00mm x 98.40mm) Serija POWR-GARD® NLN
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminals Kiti vardai NLN 90
NLN090
NLN090.V
NLN90
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 90A