0NLN150.X
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0NLN150.X
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 150A 250VAC/VDC
Duomenų lapai: 0NLN150.X.pdf
  • Pranešimas
0NLN150.X specifikacijos
Dalies numeris 0NLN150.X Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 150A 250VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2125 pcs Duomenų lapas 0NLN150.X.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 1.563" Dia x 4.378" L (39.70mm x 111.20mm) Serija POWR-GARD® NLN
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminals Kiti vardai NLN 150
NLN150
NLN150.X
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 150A