0LKS125.V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0LKS125.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE LINK 125A 600VAC CYLINDR
Duomenų lapai: 0LKS125.V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0LKS125.V specifikacijos
Dalies numeris 0LKS125.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE LINK 125A 600VAC CYLINDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3975 pcs Duomenų lapas 0LKS125.V.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 600V Dydis / Matmenys 1.843" Dia x 6.878" L (46.80mm x 174.70mm)
Serija POWR-GARD® LKS Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminals
Kiti vardai LKS125
LKS125.V
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 125A