0LKS250.V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0LKS250.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE LINK 250A 600VAC CYLINDR
Duomenų lapai: 0LKS250.V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0LKS250.V specifikacijos
Dalies numeris 0LKS250.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE LINK 250A 600VAC CYLINDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5052 pcs Duomenų lapas 0LKS250.V.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 600V Dydis / Matmenys 2.594" Dia x 7.878" L (65.90mm x 200.10mm)
Serija POWR-GARD® LKS Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminals
Kiti vardai LKS250
LKS250.V
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 250A