0LKS110.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0LKS110.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE LINK 110A 600VAC CYLINDR
Duomenų lapai: 0LKS110.V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0LKS110.V specifikacijos
Dalies numeris 0LKS110.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE LINK 110A 600VAC CYLINDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4265 pcs Duomenų lapas 0LKS110.V.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 600V Dydis / Matmenys 1.843" Dia x 6.878" L (46.80mm x 174.70mm)
Serija POWR-GARD® LKS Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminals
Kiti vardai LKS110
LKS110.V
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Fuse Link
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 110A