0LKS090.T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0LKS090.T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE LINK 90A 600VAC CYLINDRICAL
Duomenų lapai: 0LKS090.T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0LKS090.T specifikacijos
Dalies numeris 0LKS090.T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE LINK 90A 600VAC CYLINDRICAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5007 pcs Duomenų lapas 0LKS090.T.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 600V Dydis / Matmenys 1.311" Dia x 5.874" L (33.30mm x 149.20mm)
Serija POWR-GARD® LKS Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminals
Kiti vardai LKS090
LKS090.T
LKS90
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 90A