0KLK015.TS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0KLK015.TS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0KLK015.TS
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/500VDC
Duomenų lapai: 0KLK015.TS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
0KLK015.TS specifikacijos
Dalies numeris 0KLK015.TS Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/500VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4680 pcs Duomenų lapas 0KLK015.TS.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 500V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® KLK
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 15A Klasė -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100kA AC, 50kA DC Patvirtinimai CE, CSA, QPL, UL
Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0KLK020.TS
0KLK020.TS
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/500VDC
Sandelyje: 5677 pcs
parsisiųsti: 0KLK020.TS.pdf
RFQ
0KLK020.T
0KLK020.T
Sandelyje: 11308 pcs
parsisiųsti: 0KLK020.T.pdf
RFQ
0KLK015.T
0KLK015.T
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/500VDC