0KLK025.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0KLK025.T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0KLK025.T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/500VDC
Duomenų lapai: 0KLK025.T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0KLK025.T specifikacijos
Dalies numeris 0KLK025.T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/500VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9990 pcs Duomenų lapas 0KLK025.T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 500V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® KLK
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Kiti vardai 0KLK025T
F1083
KLK 25A
KLK025
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 25A
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100kA AC, 50kA DC
Patvirtinimai CE, CSA, QPL, UL Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0KLK030.T
0KLK030.T
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/500VDC
Sandelyje: 11717 pcs
parsisiųsti: 0KLK030.T.pdf
RFQ
0KLK03.5T
0KLK03.5T
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 3.5A 600VAC/500VDC
Sandelyje: 5434 pcs
parsisiųsti: 0KLK03.5T.pdf
RFQ
0KLK025.TS
0KLK025.TS
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/500VDC