0KLK010.TS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0KLK010.TS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0KLK010.TS
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/500VDC
Duomenų lapai: 0KLK010.TS.pdf
  • Pranešimas
0KLK010.TS specifikacijos
Dalies numeris 0KLK010.TS Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/500VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3738 pcs Duomenų lapas 0KLK010.TS.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 500V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® KLK
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 10A Klasė -