0KLK020.TS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0KLK020.TS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0KLK020.TS
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/500VDC
Duomenų lapai: 0KLK020.TS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0KLK020.TS specifikacijos
Dalies numeris 0KLK020.TS Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/500VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5677 pcs Duomenų lapas 0KLK020.TS.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 500V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® KLK
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Kiti vardai 0KLK020.TS-ND
F11184
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 20A
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100kA AC, 50kA DC
Patvirtinimai CE, CSA, QPL, UL Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0KLK02.5TS
0KLK02.5TS
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 2.5A 600VAC/500VDC
Sandelyje: 2957 pcs
parsisiųsti: 0KLK02.5TS.pdf
RFQ
0KLK020.H
0KLK020.H
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/500VDC
Sandelyje: 9069 pcs
parsisiųsti: 0KLK020.H.pdf
RFQ
0KLK020.T
0KLK020.T