0FLQ.100T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLQ.100T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0FLQ.100T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 100MA 500VAC/300VDC
Duomenų lapai: 0FLQ.100T.pdf
  • Pranešimas
0FLQ.100T specifikacijos
Dalies numeris 0FLQ.100T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 100MA 500VAC/300VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4115 pcs Duomenų lapas 0FLQ.100T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 300V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® FLQ
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Kiti vardai FLQ 1/10A
FLQ.100
FLQ.100T
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 100mA