0FLA020.V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0FLA020.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 20A 125VAC 5AG
Duomenų lapai: 0FLA020.V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
0FLA020.V specifikacijos
Dalies numeris 0FLA020.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 20A 125VAC 5AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5257 pcs Duomenų lapas 0FLA020.V.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Serija FLA Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm
Kiti vardai FLA 20A
FLA020
FLA020.V
FLA20
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.00385 Ohms Dabartinis įvertinimas 20A