0FLA030.V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0FLA030.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 30A 125VAC 5AG
Duomenų lapai: 0FLA030.V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
0FLA030.V specifikacijos
Dalies numeris 0FLA030.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 30A 125VAC 5AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4906 pcs Duomenų lapas 0FLA030.V.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Serija FLA Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm
Kiti vardai FLA 30A
FLA030
FLA030.V
FLA30
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.00226 Ohms Dabartinis įvertinimas 30A