0FLA02.8T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0FLA02.8T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 2.8A 125VAC 5AG
Duomenų lapai: 0FLA02.8T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
0FLA02.8T specifikacijos
Dalies numeris 0FLA02.8T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 2.8A 125VAC 5AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4921 pcs Duomenų lapas 0FLA02.8T.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Serija FLA Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm
Kiti vardai FLA 2 8/10A
FLA02.8
FLA02.8T
FLA2.8
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.2048 Ohms Dabartinis įvertinimas 2.8A