0FLA015.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0FLA015.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 15A 125VAC 5AG
Duomenų lapai: 0FLA015.V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
0FLA015.V specifikacijos
Dalies numeris 0FLA015.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 15A 125VAC 5AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4339 pcs Duomenų lapas 0FLA015.V.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Serija FLA Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm
Kiti vardai FLA 15A
FLA015
FLA015.V
FLA15
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos Indicating
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0053 Ohms Dabartinis įvertinimas 15A