023306.3MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023306.3MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 023306.3MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 023306.3MXEP.pdf
  • Pranešimas
023306.3MXEP specifikacijos
Dalies numeris 023306.3MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80081 pcs Duomenų lapas 023306.3MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 233 Atsakymo laikas Medium
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 023306.3XEP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 151.905 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0166 Ohms Dabartinis įvertinimas 6.3A