023303.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023303.5MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 023303.5MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 3.5A 125VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 023303.5MXEP.pdf
  • Pranešimas
023303.5MXEP specifikacijos
Dalies numeris 023303.5MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 3.5A 125VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83045 pcs Duomenų lapas 023303.5MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 233 Atsakymo laikas Medium
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 023303.5XEP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 36.275 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0322 Ohms Dabartinis įvertinimas 3.5A