023306.3MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023306.3MXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 023306.3MXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 023306.3MXP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
023306.3MXP specifikacijos
Dalies numeris 023306.3MXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 157934 pcs Duomenų lapas 023306.3MXP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 233 Atsakymo laikas Medium
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 023306.3MXP-ND
023306.3XP
0233063MXP
23306.3P
F3634
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 151.905 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0166 Ohms Dabartinis įvertinimas 6.3A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 10kA
Patvirtinimai CE, CSA, KC, PSE, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
02331.25MXE
02331.25MXE
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 1.25A 125VAC 5X20MM
Sandelyje: 5294 pcs
parsisiųsti: 02331.25MXE.pdf
RFQ
02331.25M
02331.25M