023303.5MXW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023303.5MXW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 023303.5MXW
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 3.5A 125VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 023303.5MXW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
023303.5MXW specifikacijos
Dalies numeris 023303.5MXW Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 3.5A 125VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5483 pcs Duomenų lapas 023303.5MXW.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 233 Atsakymo laikas Medium
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm