MBRH120100R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH120100R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH120100R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 120A D-67
Duomenų lapai: 1.MBRH120100R.pdf2.MBRH120100R.pdf
  • Pranešimas
MBRH120100R specifikacijos
Dalies numeris MBRH120100R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 120A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3732 pcs Duomenų lapas 1.MBRH120100R.pdf2.MBRH120100R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 840mV @ 120A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Kiti vardai MBRH120100RGN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky, Reverse Polarity Išsamus aprašymas Diode Schottky, Reverse Polarity 100V 120A Chassis Mount D-67
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 4mA @ 20V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 120A
Talpa @ Vr, F -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRH12020
MBRH12020
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 20V 120A D-67
Sandelyje: 3215 pcs
parsisiųsti: MBRH12020.pdf
RFQ
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 200V 120A D-67