MBR40060CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR40060CT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR40060CT
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 60V 400A 2TOWER
Duomenų lapai: 1.MBR40060CT.pdf2.MBR40060CT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
MBR40060CT specifikacijos
Dalies numeris MBR40060CT Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 60V 400A 2TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1549 pcs Duomenų lapas 1.MBR40060CT.pdf2.MBR40060CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 800mV @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 60V
Tiekėjo prietaisų paketas Twin Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Twin Tower Kiti vardai MBR40060CTGN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 400A (DC) Chassis Mount Twin Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5mA @ 20V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 400A (DC)