MBR40045CTS
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR40045CTS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR40045CTS
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 45V 400A SOT227
Duomenų lapai: 1.MBR40045CTS.pdf2.MBR40045CTS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MBR40045CTS specifikacijos
Dalies numeris MBR40045CTS Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 45V 400A SOT227 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1955 pcs Duomenų lapas 1.MBR40045CTS.pdf2.MBR40045CTS.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 45V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-227 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė SOT-227-4 Kiti vardai 1242-1132
Veikimo temperatūra - jungtis -40°C ~ 175°C Montavimo tipas Screw Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 2 Independent Išsamus aprašymas Diode Array 2 Independent Schottky 45V 400A (DC) Screw Mount SOT-227-4
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 36V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 400A (DC)