MBR40045CTRL
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR40045CTRL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR40045CTRL
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 45V 200A 2 TOWER
Duomenų lapai: MBR40045CTRL.pdf
  • Pranešimas
MBR40045CTRL specifikacijos
Dalies numeris MBR40045CTRL Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 45V 200A 2 TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4763 pcs Duomenų lapas MBR40045CTRL.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 600mV @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 45V
Tiekėjo prietaisų paketas Twin Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Twin Tower Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 45V 200A Chassis Mount Twin Tower
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5mA @ 45V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 200A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR40045CT
MBR40045CT
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE MODULE 45V 400A 2TOWER