MBR40045CTR
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR40045CTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR40045CTR
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 45V 400A 2TOWER
Duomenų lapai: 1.MBR40045CTR.pdf2.MBR40045CTR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
MBR40045CTR specifikacijos
Dalies numeris MBR40045CTR Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 45V 400A 2TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1613 pcs Duomenų lapas 1.MBR40045CTR.pdf2.MBR40045CTR.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 650mV @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 45V
Tiekėjo prietaisų paketas Twin Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Twin Tower Kiti vardai MBR40045CTRGN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 45V 400A (DC) Chassis Mount Twin Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5mA @ 20V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 400A (DC)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR40040CTL
MBR40040CTL
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 200A 2 TOWER
Sandelyje: 4814 pcs
parsisiųsti: MBR40040CTL.pdf
RFQ
MBR40045CTS
MBR40045CTS
apibūdinimas: DIODE MODULE 45V 400A SOT227
Sandelyje: 1955 pcs
parsisiųsti: MBR40045CTS.pdf
RFQ
MBR40045CTRL
MBR40045CTRL
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 45V 200A 2 TOWER