MBR200200CTR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR200200CTR
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 200V 100A 2 TOWER
Duomenų lapai: MBR200200CTR.pdf
  • Pranešimas
MBR200200CTR specifikacijos
Dalies numeris MBR200200CTR Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 200V 100A 2 TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1926 pcs Duomenų lapas MBR200200CTR.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 920mV @ 100A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas Twin Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Twin Tower Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 200V 100A Chassis Mount Twin Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3mA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 100A