MBR200100CTR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR200100CTR
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 100V 200A 2TOWER
Duomenų lapai: 1.MBR200100CTR.pdf2.MBR200100CTR.pdf
  • Pranešimas
MBR200100CTR specifikacijos
Dalies numeris MBR200100CTR Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 100V 200A 2TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1923 pcs Duomenų lapas 1.MBR200100CTR.pdf2.MBR200100CTR.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 840mV @ 100A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas Twin Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Twin Tower Kiti vardai MBR200100CTRGN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 100V 200A (DC) Chassis Mount Twin Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5mA @ 20V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 200A (DC)