MBR200100CTS
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR200100CTS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR200100CTS
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 100V 200A SOT227
Duomenų lapai: MBR200100CTS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MBR200100CTS specifikacijos
Dalies numeris MBR200100CTS Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 100V 200A SOT227 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2487 pcs Duomenų lapas MBR200100CTS.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 950mV @ 100A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-227 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė SOT-227-4 Kiti vardai 1242-1133
Veikimo temperatūra - jungtis -40°C ~ 175°C Montavimo tipas Screw Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 2 Independent Išsamus aprašymas Diode Array 2 Independent Schottky 100V 200A (DC) Screw Mount SOT-227-4
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 80V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 200A (DC)