MBR200150CTR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR200150CTR
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 150V 100A 2 TOWER
Duomenų lapai: MBR200150CTR.pdf
  • Pranešimas
MBR200150CTR specifikacijos
Dalies numeris MBR200150CTR Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 150V 100A 2 TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1723 pcs Duomenų lapas MBR200150CTR.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 880mV @ 100A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas Twin Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Twin Tower Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 150V 100A Chassis Mount Twin Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3mA @ 150V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 100A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR20020CT
MBR20020CT
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE MODULE 20V 200A 2TOWER
Sandelyje: 1791 pcs
parsisiųsti: MBR20020CT.pdf
RFQ
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 150V 100A 2 TOWER