ZXT12N20DXTC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXT12N20DXTC
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS 2NPN 20V 3.5A 8MSOP
Duomenų lapai: ZXT12N20DXTC.pdf
  • Pranešimas
ZXT12N20DXTC specifikacijos
Dalies numeris ZXT12N20DXTC Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS 2NPN 20V 3.5A 8MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4937 pcs Duomenų lapas ZXT12N20DXTC.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 20V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 200mV @ 50mA, 3.5A
Tranzistoriaus tipas 2 NPN (Dual) Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP
Serija - Maitinimas - maks 1.04W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dažnumas - perėjimas 112MHz Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor Array 2 NPN (Dual) 20V 3.5A 112MHz 1.04W Surface Mount 8-MSOP
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 300 @ 1A, 2V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 100nA
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 3.5A Bazinės dalies numeris ZXT12N20D