ZXT12N50DXTC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXT12N50DXTC
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS 2NPN 50V 3A 8MSOP
Duomenų lapai: ZXT12N50DXTC.pdf
  • Pranešimas
ZXT12N50DXTC specifikacijos
Dalies numeris ZXT12N50DXTC Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS 2NPN 50V 3A 8MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 98166 pcs Duomenų lapas ZXT12N50DXTC.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 50V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 50mA, 3A
Tranzistoriaus tipas 2 NPN (Dual) Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP
Serija - Maitinimas - maks 1.04W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas - perėjimas 132MHz
Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor Array 2 NPN (Dual) 50V 3A 132MHz 1.04W Surface Mount 8-MSOP Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 300 @ 1A, 2V
Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 100nA Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 3A