ZXT11N15DFTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXT11N15DFTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXT11N15DFTA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS NPN 15V 3A SOT23-3
Duomenų lapai: ZXT11N15DFTA.pdf
  • Pranešimas
ZXT11N15DFTA specifikacijos
Dalies numeris ZXT11N15DFTA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS NPN 15V 3A SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 227089 pcs Duomenų lapas ZXT11N15DFTA.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 15V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 150mV @ 150mA, 3A
Tranzistoriaus tipas NPN Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3
Serija - Maitinimas - maks 625mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai ZXT11N15DFTR Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dažnumas - perėjimas 145MHz Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor NPN 15V 3A 145MHz 625mW Surface Mount SOT-23-3
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 300 @ 200mA, 2V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 100nA
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 3A Bazinės dalies numeris ZXT11N15D