ZXT10P40DE6TC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXT10P40DE6TC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXT10P40DE6TC
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS PNP 40V 2A SOT23-6
Duomenų lapai: ZXT10P40DE6TC.pdf
  • Pranešimas
ZXT10P40DE6TC specifikacijos
Dalies numeris ZXT10P40DE6TC Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS PNP 40V 2A SOT23-6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4166 pcs Duomenų lapas ZXT10P40DE6TC.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 40V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 200mA, 2A
Tranzistoriaus tipas PNP Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-6
Serija - Maitinimas - maks 1.1W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOT-23-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dažnumas - perėjimas 190MHz Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor PNP 40V 2A 190MHz 1.1W Surface Mount SOT-23-6
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 180 @ 1A, 2V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 100nA
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 2A Bazinės dalies numeris ZXT10P40D